בוק בר מצווה

אתה עומד להפוך מילד לגבר, אז שניה לפני שאתה עוזב את עולם הילדות הקסום תן לי להוציא את המיטב שבך ולהנציח אותך במראה של ראשיתה של תקופה מופלאה, תקופת הנעורים. ברבות השנים, תוכל למצוא ולהציג זכרונות מראה נעורים בפני ילדיך ונכדיך.

בצילום בוק בר מצווה אני משתדלת להציג שני היבטים של הגיל ולתת את מסר המעבר מילדות לבגרות, מבן חסות לעצמאי. כמו כן כדאי להדגיש את עניין המורשת, שהרי בר המצווה הוא טקס המסמל את היות הנער חלק חוליה נוספת בשרשרת הדורות של העם היהודי – כדאי לצלם במקום בעל משמעות הסטורית/דתית כמו הכותל, משכנות שאננים, ימין משה בית הכנסת וכדומה.
למה בוק?
"תמונה אחת שווה אלף מילים" והמון תמונות מסודרות יפה בבוק מהודר על אחת כמה וכמה. מתנת בר מצווה מהודרת ומפוארת המנציחה מראה רענן של אחת התקופות היפות בחיים. ולא רק המראה חשוב, בעזרת הנחיות ושאלון בכתב אני אסייע לך להנציח  גם את צורת המחשבה, הטעם האישי, התקוות לעתיד, השאיפות ועוד. כל אלו מוצאים ביטוי בספר בצורה הומוריסטית שאמנם תצחיק היום אולם תצחיק יותר ויותר ככל שיעברו השנים. 

יום הצילומים: 
הייה דוגמן ליום אחד, בוא ליום צילומים קסום בתלבושות שונות, בצירוף מגוון אביזרים: כובעים, עניבות, משקפי שמש, אביזרי ספורט ומגוון רחב של פריטי אופנה שיעמדו לרשותך בעת הצילומים. ממומלץ להביא איתך לצילומים פריטים שיוסיפו פן אישי לצילום כמו כדורסל, אוסף הדינוזאורים שלך וכל דבר שיציג את התחביבים ותחומי העניין שלך. באפשרותך לצרף ליום הצילומים, אמא, אבא, אח או חבר טוב לתמיכה וחוויה משותפת. בסוף יום הצילומים, תזכה לבונוס נוסף,  צילום עם בני משפחתך וחברים נבחרים.

עיבוד ועריכת התמונות באלבום: 
בתום הצילומים, אעבד את התמונות בתוכנה מקצועית, תמונות בצבע מלא, תמונות פנטזיה, תמונות בשחור לבן, תמונות בספיה ובצביעה סלקטיבית. תבחר את התמונות היפות ביותר ואת התכנים המועדפים עלך ואז אפיק בעבורך אלבום דיגיטאלי מרגש למזכרת עד. האלבום בעיצוב מלא בכל עמוד תוך שימת לב לכל תמונה, כולל כיתובים ומקום לברכות ותגובות פרי עטם של אורחי האירוע. כמו כן ניתן לכלול באלבום תשבץ שכל כולו הגדרות עלייך ועל עולמך האישי וכן מבחר הגיגים פרי עטך, על פי הנחיות, דברים שאתה חושב היום ויצחיקו אותך כשתגדל.

הספר (בוק)
הספר הסטנדרטי שלי הינו ברמה גבוה, הדפסה באיכות מעולה על נייר קרטון עבה בציפוי לאקה. כריכה קשה  גודל הספר הוא 40X30 ס"מ ומונה 20 עמודים בפתיחה מלאה. כל הדפים מצופים בלמינציה מבריקה לשמירה על האלבום. ניתן לשדרג את הבוק ל 30, 40 ואפילו 60 עמודים.

מה מקבלים?
מלבד האלבום הדיגיטאלי תקבל את כל התמונות על דיסק.
בתשלום נוסף אפשר להזמין, הזמנה מעוצבת עם תמונה, הגדלות מעוצבות על קנבס, מצגת מעוצבת מלווה בשירים של תמונות ילדות ותמונות מתוך הבוק.