בוק בת מצווה

את עומדת בפתחה של אחת התקופות היפות בחייך, את מגלה את ניצני היופי שלך, תני לי להוציא את המיטב שבך ולהנציח אותך במראה של שלהי הילדות וראשיתה של תקופה מופלאה, ניצני ההתבגרות. ברבות השנים, תוכלי למצוא ולהציג זכרונות נעורים בפני ילדייך ונכדייך.
בצילומי בת מצווה אני שואפת לצלם ולהציג את הנערה משני היבטים – מצד אחד היא עדיין ילדה, ולכן אני מצלמת אותה במראה תמים עם סוכריה על מקל, מפריחה בועות סבון אולי עם הדובי שהיא אוהבת ומצד שני היא על סף ההתבגרות ורוצה גם להראות בוגרת כמו דוגמנית ואשת העולם הגדול. אני מצלמת תמונות שיציגו גם מהיבט זה שנותן דגש על מתיקות גיל הנעורים  ונותנת ביטוי להעדפותיה ונטיותיה האישיות. כבר לא ילדה קטנה... ועדיין, לא אישה...
למה בוק?
"תמונה אחת שווה אלף מילים" והמון תמונות מסודרות יפה בבוק מהודר על אחת כמה וכמה. מתנת בת מצווה מהודרת ומפוארת המנציחה מראה רענן של אחת התקופות היפות בחיים. ולא רק המראה חשוב, בעזרת הנחיות ושאלון בכתב אני אסייע לך להנציח  גם את צורת המחשבה, הטעם האישי, התקוות לעתיד, השאיפות ועוד. כל אלו מוצאים ביטוי בספר בצורה הומוריסטית שאמנם תצחיק היום אולם תצחיק יותר ויותר ככל שיעברו השנים. 
יום הצילומים עצמו יהיה לך יום של חוויה בלתי נשכחת ממש דוגמנית ליום אחד עם כל הפינוק, תשומת הלב, איפור ביגוד ואביזרים שהם משוש החיים בגיל זה. אך מלבד ההנאה העצומה ביום זה תקבלי גם מזכרת נצח מפוארת לתקופה יפה בחיים. ספר שישמש אותך בעתיד להראות לילדים  ואפילו לנכדים שגם את פעם היית בת 12 וחשבת בדיוק את אותן המחשבות ואהבת את אותן האהבות. תארי לך שאמא או סבתא היו מראות לך את הבוק שעשו בגיל 12?

יום הצילומים
היי דוגמנית ליום אחד, בואי ליום צילומים קסום, באזורי צילום אטרקטיביים ובסטודיו מקצועי, בתלבושות שונות, כולל איפור מקצועי, שמלות, ג'קטים ומגוון אביזרי אופנה: כובעים, תכשיטים, משקפי שמש ומבחר רחב של פריטי אופנה שיעמדו לרשותך בעת הצילומים. ממומלץ להביא איתך לצילומים פריטים שיוסיפו פן אישי לצילום כמו גיטרה, בגד ריקוד, אוסף פרטי וכל דבר שיציג את התחביבים ותחומי העניין שלך. באפשרותך לצרף ליום הצילומים אמא, אחות או חברה טובה לתמיכה וחוויה משותפת. בנוסף  תזכי לבונוס נוסף,  צילום בפארק עם בני משפחתך וחברים.
יום הצילומים הוא יום בלתי נשכח, כייפי וחווייתי באווירה חברותית ונעימה. אתם בהחלט מוזמנים לצרף אליכם חבר או חברה מפרגנים שיסייעו לכם ויתמכו בכם לאורך יום הצילומים (הם גם יזכו להצטלם איתכם בכמה מהתמונות). ביום זה את/ה במרכז העניינים וכל תשומת הלב מופנית אלייך. המצלמה תקיף ותנציח אותך במאות פוזות, בתלבושות שונות ומגוון אביזרים. 
אני מלווה את המצולמים מרגע קבלת העבודה, נותנת הנחיות וטיפים באשר לחפצים שצריך להביא ליום הצילומים, הנחיות לכתיבת מספר חיבורים קצרים בנושאים שונים שהם אקטואליים כיום ובעתיד יהיה משעשע לקרוא את מה שכתבתם בגיל 12 או 13.
את יום הצילומים נתחיל בבחירת הבגדים והאביזרים לצילום ומייד לאחר מכן איפור מקצועי אך מעודן (לנערות). האיפור שלי משאיר את המראה הטבעי ויחד עם זאת מדגיש את התווים  ומשדרג את המראה. התוצאה המתקבלת היא את במיטבך ולא מישהי אחרת מלאכותית שאינך מכירה. לאחר הכנות אלו נתחיל בצילומים. הצילומים נעשים באזורים שונים, בקומפוזיציות ופוזות שונות המחמיאות למצולם ומעבירות מסר. נתחיל  בשעתיים של צילומי חוץ ולאחר מכן נעבור לצילומי סטודיו. בין לבין  אני מקיימת הפסקה של פינוק ורגיעה הכוללת שוקו קר או חם עם קצפת לצד עוגיות טעימות. לפני שנמשיך בצילומים נקדיש מספר דקות להחלפת ביגוד ואביזרים ורענון או שינוי של האיפור והשיער. 
 בצילומי בר/בת מצווה מתווספת מועד צילום נוסף ביום אחר של צילומים בחברת משפחה וחברים המוזמנים באותה שעה לפארק. הצילומים הנבחרים עוברים עיבוד בתוכנה מקצועית לעיבוד תמונות ומשובצים לאחר מחשבה ותכנון באלבום דיגיטאלי מרשים. 

עיבוד התמונות
מתוך מאות הצילומים נבחר את הצילומים הטובים ביותר שיעברו עיבוד בתוכנה מקצועית לעיבוד תמונות. עיבוד התמונות כולל תמונות אשלייתיות על פי בחירה מראש על פי הטעם האישי שלך. כמו הופעה על שער של מגזין בליווי אלמנטים מעולמו של המצולם, כפרסומת על שלטי חוצות או על תחנות אוטובוס. כמו כן תמונות בצביעה סלקטיבית (תמונת שחור לבן כשאלמנט מסויים נשאר בצבע). תמונות המציגות את המצולם מספר פעמים באותה תמונה, המצולמת נושפת פרפרים, מפריחה בועות סבון, מדגמנת על מסלול תצוגה, עורכת שופינג ועוד. כדאי להציץ במבחר התמונות שצילמתי ושיבצתי באתר זה וגם לראות את הסרטון ביו טיוב - מצגת בוק בת מצווה

עריכת הספר
 לאחר עיבוד, התמונות משובצות כמו יהלומים אחת אחת, במחשבה ובהתאמה בצבע ובנושא, בגדלים שונים במגוון רחב של מסגרות ומסכות ועל גבי מגוון רקעים. לצד התמונות אלמנטים קישוטיים כמו פרחים, לבבות ועוד. כמו כן, אם תרצי בכך, לצד התמונות ניתן להשאיר מקום מעוצב, מקושט ומשלים את מראה הדף ובו מקום לכתיבת ברכות ותגובות פרי עטם של אורחי האירוע. כמו כן יכללו באלבום תשבץ שכל כולו עלייך ועל עולמך האישי. בספר, מלבד תמונותייך  המרהיבות, משולבים קטעי טקסט נבחרים כמו מילותיו של שיר אהוב עלייך וכן קטעי טקסט רלוונטיים שנכתבו על ידי המצולמת קודם לכן בהנחייתי. כמו כן מוקדש מקום לתמונות התפתחות המציגות את הגדילה מגיל 0 ועד לגיל בר/בת מצווה. התמונות המעובדות משובצות בספר בעריכה אומנותית ורגישה כל תמונה ממוסגרת וממוקמת, מוגדלת או מוקטנת לאחר מחשבה, תכנון ועיצוב קפדני. התוצאה המוגמרת היא הספר הנמסר לידיכם שהינו מרגש, מהנה, מהווה מזכרת נצח  למראה וצורת חשיבה של תקופת חיים מסויימת שחולפת כל כך מהר. מובטח לכם שלא תוכלו להפסיק להסתכל בו ולהראותו.

הספר (בוק)
הספר הסטנדרטי שלי הינו ברמה גבוה, הדפסה באיכות מעולה על דף עבה בציפוי לאקה. כריכה קשה . גודל הספר הוא 40X30 ס"מ ומונה 20 עמודים בפתיחה מלאה. כל הדפים מצופים בלמינציה מבריקה לשמירה על האלבום. ניתן לשדרג את הבוק ולהגיע ל30, 40 ואפילו 60 עמודים.

מה מקבלים?
מלבד האלבום הדיגיטאלי תקבלו את כל התמונות על דיסק. בתשלום נוסף אפשר להזמין, הזמנה מעוצבת עם תמונה, הגדלות מעוצבות על קנבס, מצגת מעוצבת מלווה בשירים של תמונות ילדות ותמונות מתוך הבוק. ניתן לראות דוגמא ביו טיוב