טיפים ליום הצילומים

ביגוד
אני ממליצה להביא ליום הצילומים לפחות שלוש או ארבע מערכות לבוש בסגנונות שונים, ספורטיבי, אלגנטי ובגדים אהובים ומחמיאים אחרים שברשותכם. אני אציע לבנות מגוון שמלות ולבנים חליפת טוקסידו מהודרת. חשוב להגיע לאיכויות שונות ומראות מגוונים בתמונות שיציגו אותך בהיבטים שונים ובכך לבגדים יש תפקיד.

סידור השיער
רצוי להגיע לצילומים בשיער מסודר (רצוי להיעזר בשירותי מעצב שיער), כדאי לסדר את השיער כך שיראה במיטבו ויחמיא למצולם, יחד עם זאת לא להגיע בתסרוקת מעוצבת מידי על מנת שלא יראה שונה מידי ממראהו הטבעי ולא נוח בזמן הצילומים. במהלך הצילומים ננסה לשנות את מראה השיער, לאסוף או לפזר אותו בצורה מחמיאה בחלק מהצילומים.

איפור
המצלמה יחד עם התאורה חושפות ומבליטות הכל. לכן, מומלץ להתאפר באיפור בסיס קל ולהתפדר בפודרה ליצירת מראה מאט. מעבר לכך ניתן להוסיף גוון לפנים, העיניים והשפתיים בהתאם לטעם האישי ולגווניי העור. את בנות המצווה אני מאפרת באיפור המדגיש את תווי הפנים אך אינו צבעוני או צעקני מידי. התוצאה היא מראה טבעי זוהר שאינו מאולץ ומדגיש את המיטב.

הכנות נוספות
בשבוע שלפני הצילומים רצוי לשתות הרבה מים, להמנע משתיית אלכוהול ומעישון – אלו יוסיפו מראה זוהר לעור הפנים.
בלילה שלפני יום הצילומים רצוי ללכת לישון מוקדם, שינה טובה מוסיפה מראה פנים יפה ורענן. כמו כן, לא כדאי ללבוש בגדים לוחצים שישאירו סימן ולא להתאפר ביום שלפני כדי שהאיפור יראה רענן ויפה.