בוק הריון

הנציחי את התקופה המופלאה בה מתרחש הנס ומתפתחים חיים בתוכך. מזכרת מתוקה עמוסת רגשות עבורך שתספר ללא מילים על תקופה קסומה זו עבורך ועבור הדורות הבאים.
בצילומי הריון הכי חשוב להדגיש את העניין של הנס המתרחש בגוף האישה, את השינוי הפיזי והמנטלי המתחולל בה, את הציפייה לעתיד ואת השינוי המשפחתי. כל אלו ניתנים לביטוי בתמונות אומנותיות המעבירות מסר על ידי שימוש באביזרים, תאורה, העמדה ומיקום האישה בצילום.
יום הצילומים: יום הצילומים נערך בסטודיו באווירה נוחה ורגועה, אומרים שאישה בהריון קורנת וזוהרת יותר מהרגיל, תני לי למצוא ולהנציח את האור ההריוני המיוחד שבך תוך הדגשת הנשיות והצגת הפנים וההיבטים השונים של ההריון. במהלך הצילומים אעמיד לרשותך מגוון אביזרים שיעצימו וידגישו את גודל המאורע בן תשעת החודשים.
מומלץ לצרף לחלק מהצילומים את בן הזוג והילדים. 

עיבוד ועריכת התמונות באלבום: 
בתום הצילומים אעבד את התמונות בתוכנה מקצועית, תמונות בצבע מלא, תמונות פנטזיה, תמונות בשחור לבן, תמונות בספיה ובצביעה סלקטיבית. תבחרי את התמונות היפות ביותר ואז אפיק בעבורך אלבום דיגיטאלי מרגש למזכרת עד. כל עמוד באלבום מקבל התייחסות ועיצוב תוך התאמה בצבע ובנושא תוך שימת לב לכל תמונה, כולל כיתובים ומקום לברכות ותגובות פרי עטם של חברייך ובני משפחתך. באלבום ניתן לכלול תמונות ילדות, צילומי אולטרה סאונד, ציור שהאח המצפה צייר, תיאור בכתב של ציפיותייך מהרך הנולד או ברכות עבורו. 

מה מקבלים? מלבד האלבום הדיגיטאלי תקבל את כל התמונות על דיסק.