צילום ילדים ותינוקות

מה ערכם של צילומי ילדות? ערך שלא יסולא בפז! התמימות והטוהר המונצחים על הנייר יספרו ללא מילים לעולל שיגדל איך הוא היה כעולל. צילום ילדים הינו צילום מאתגר ומהנה באופן מיוחד. אני ניגשת למלאכת הצילום רק לאחר יצירת כימיה טובה, ומצלמת את הילדים לאחר התיידדות, תוך כדי משחק השמחה או הבכי בתצלומים הינם אמת צרופה וטהורה המספרת סיפור חשוב על תקופה שהילד לא יוכל לזכור בעצמו והוא יזדקק לתמונות כדי ללמוד מי היה וכיצד נראו הבעות פניו.
 
יום הצילומים: צילומי ילדים אינם אורכים זמן רב תוך התחשבות במגבלות הסבלנות והעניין שלהם. ילדים לא אוהבים שמביימים אותם, לכן אני יוצרת עבור הילד אווירת משחק נינוחה ומהנה ומקפידה לצלמו ללא הוראות ותיזוזים כאשר אני מתזזת בעיקר את עצמי. כצלמת טובה אני יודעת להפיק מהילד את ההבעה הרצויה והחיוך המקסים ביותר. כמו כן כדאי לזכור שגם בתמונות עם בכי יש קסם רב ומזכרת מרגשת לעתיד. חשוב לי לצלם את הילד תוך כדי הנאה ומשחק. הילד מצולם בבגדים שונים, אביזרים כמו משקפי שמש, כובעים, צעצועים אהובים, וכמובן בני משפחה. לאחר הצילום, התמונות עוברות עיבוד בתוכנה מקצועית, חלקם מקבלות עיצוב מיוחד הבא להדגיש אספקטים מיוחדים – כגון עיניים כחולות בתמונת שחור לבן וכדומה.

תמונות מעוצבות: אני עובדת עם מגוון עצום של אביזרים ורקעים דיגיטאליים כמו משקל של פעם, עריסות מיוחדות לצילום תינוקות, אמבטיה של פעם עם בועות סבון, תמונה של הילד/ה בתוך צדף, פרח, ישן על עלה, ליד ארמון, עם כרכרה, בתוך מטוס,מכונית מכבי אש, קטר של רכבת, ועוד המון המון אפשרויות – צריך רק לבקש ככל העולה על דמיונכם.

עיבוד ועריכת התמונות בספר: התמונות מוגשות לכם כשהן כרוכות בספר/אלבום דיגיטאלי מהודר בו כל דף זוכה לעיצוב מיוחד בשילוב איורים. ניתן להוסיף תמונות של כוכבי ילדים שהילד אוהב, ציורים שצייר בגן, הספרים והשירים שהוא אוהב ועוד תוכן מילולי המבטא את עולמו של הילד. מלבד האלבום מקבלים את כל התמונות על דיסק. 
גודל הספר הוא 20X30ס"מ. מספר עמודים משתנה על פי סוג הספר. הדפסה דיגיטלית איכותית על נייר קרטון עבה בציפוי למינציה מבריקה.

בתוספת תשלום ניתן לשדרג את גודל האלבום לגדול יותר, יותר עמודים.